Super technika

Super technika

Technika je opravdu něco, co člověku usnadní život, protože technika doprovází člověka už hodně dlouho. Vzpomínám se také na tu dobu, kdy jsme doma absolutně nic neměli. Myslím si, že když se vynalezli technické věci, tak lidé byli opravdu hodně rádi. Tedy alespoň já. A vzpomínám si také na svůj první discman anebo Walkman. Když jsem dostala walkmana tak jsem byla úplně bez sebe. Byla jsem opravdu tak nadšená, že se mi hned discmana a Walkmana vzala s sebou ven, abych ho ukázala kamarádkám. Samozřejmě, že se potom stala opravdu veliká nehoda, na kterou vzpomínám dodnes.

Bez mobilu ani ránu.

A dodnes se mi taky chce z toho velice brečet. A zrovna, když jsem utíkala ze schodů za svou kamarádkou, tak mi bohužel discman vypadl z ruky. Opravdu hodně mě to tak ranilo, že jsme si rozbila tu nejlepší věc, kterou jsem za poslední roky dostala. Takže jsem ani nevěděla, co mám dělat. Byla jsem úplně v šoku. A to také nemluvím o svých rodičích, které to mrzelo snad dvojnásob, protože ten discman zaháněli opravdu hodně dlouho. Já jsem brečela snad asi čtyři dny. Jedna věc se mi podařila zachránit, ale ta druhá věc byla úplně poničená, jako právě ten discman. A nešlo to už ničím opravit.

Walkman byl úžasný.

Byla jsem z toho zoufalá. Stále jsem rodiče přemlouvala, aby mi koupili nový discman nebo Walkman, protože jsem z toho byla velice nešťastná. A tady jde alespoň vidět, jak technika nemusí být úplně kvalitně udělaná, ale také něco je velice chatrné, že jakmile to upadne na zem, tak je tomu amen. Opravdu hodně jsem probrečela tolik noci, že už jsem nevěděla, co mám dělat. Nikdy bych ani nevěděla, že ještě něco takového zažiji. Jenomže postupem času, když se doba rozvíjela, tak byla technika o něco lepší. A já už mám doma opravdu kvalitní techniku a jsem spokojená, protože technika mi opravdu ve všem pomáhá. Já už bych například bez počítače nebo mobilu nedala opravdu ani ránu.