Dětské zahradní domečky se skluzavkou

Dětské zahradní domečky se skluzavkou

Děti milují zábavu, dovádění, ale i cvičení a pohyb na čerstvém vzduchu. Ale někdy mohou ztrácet zájem a vlastně nevědí, co už venku dělat, s čím si hrát a je někdy těžké je dostat ven nebo je venku neustále nějak zabavovat. Proto je velmi užitečné a praktické mít vlastní hřiště na zahradě. To dětem poskytne spousty možností ke hře, zábavě, ale také si na něm zacvičí, protáhnou svaly a mohou na něm zažívat spousty dobrodružství.

dítě na hřišti

Hřiště je dobré si navrhnout tak, aby bylo vhodné pro děti různého věku. Samozřejmě, že můžete pak malé houpačky vyměnit za ty větší. I další herní prvky lze uzpůsobit věku dětem. Ale je dobré udělat hřiště zábavné a bezpečné už pro ty nejmenší děti. Hřiště můžete také navrhnout i podle toho, co víte, že vaše děti milují. Někdo by se mohl houpat celé hodiny a tak jim můžete pořídit i více druhů houpaček. Třeba houpací křeslo, houpací vak, houpačku pro dvě děti zároveň, houpací hnízdo apod.

Na hřišti také děti velmi ocení i dětský zahradní domek se skluzavkou. Domeček je vyvýšený, aby z něho bylo možné vést různě dlouhou skluzavku. Do domečku můžete mít několik cest. Třeba pomocí lana, schodů, žebříku, horolezecké stěny apod. Domeček poskytne dětem spousty zábavy. Mohou si tam udělat svůj malý domov. Mít tam židle, stůl, kuchyňku i malou postel. Mohou se tam schovávat a mít takový svůj malý svět, kam dospělý nechodí. Pro větší děti to může být i taková menší klubovna. Děti jsou velmi kreativní a domeček určitě velmi dobře využijí a bude jim sloužit k jejich zábavě.

domek se skluzavkou

Na hřišti samozřejmě nesmí chybět i pískoviště, různé další houpací prvky, průlezky, ale i místo odpočinku a takové odpočinkové místo v podobě laviček a stolečku. Ale také například lanovky, lanové průlezky, horolezecké stěny, koš na míčové hry a spousty dalšího, co víte, že vaše děti ocení a co by jim mohlo poskytnout mnoho zábavy.