Tesař a vruty

Tesař a vruty


Inu, pro holky to nebylo. Netvrdím, že byly levé na to, aby něco podobného udělaly, ale někdy docházelo opravdu dosti nebezpečným situacím a na to rozhodně žaludek neměly. Když jste to spustili z kopce naplno, dosahovali jste pěkných rychlostí. A pokud se závodilo, nebylo o nějakou tu bouračku nouze. Vyražené zuby a rozbité hlavy bylo to nejmenší riziko.

malé vruty

Časem kluci dospěli a stali se z nich mužové. Statní a jinak uvažující. Možná je to škoda. Ale fakt je to, že káry už nestavějí, zato jiné věci ano. Někdo se věnuje železu a druhý zase dřevu. Třetí je kuchař, ten se věnuje kuchyni a další je třeba optik. Prostě, každý je něco a je zajímavé, že právě ti, kteří to nemají přímo v pracovní náplni se opět pokoušejí něco vyrobit. Spíše bychom řekli, postavit. A tak se nám na zahrádkách objevují kůlny, chatky, pergoly a já nevím co ještě. Muži si zakoupí materiál, v tomto případě dřevo a už berou do ruky kladivo a hřebíky a už to jede.

malé vruty

Každý z nich už ví, že materiál jako je dřevo lze spojit více způsoby, a to klihem, hřebíky, šrouby nebo vruty. Lepit chajdu je nesmysl, a tak na to berou hřebíky. A tam, kde je třeba pořádně silný spoj použijí vruty. Má-li být extra silný, jsou zde vruty tesařské. S těmi se pracuje velmi dobře, ale musí se vědět jak. A musí se koupit pořádné, z kvalitního materiálu. Z takového, který vydrží staletí a nikdy dřevo od sebe nepustí. A muži vědí, kde je nakupovat. Z vlastních zkušeností vylučují tržnice a neznámé prodejce či výrobce, protože vědí, že by je zde ušetřená stovka mohla později přijít velmi draho. A proto nakupují tesařské vruty pouze a jenom přes internet na jednom jediném serveru, kde je kvalita zaručena a dokonale jistá. Pokud se i vy chcete přidat k těmto moudrým mužům, není to žádný problém. Klikněte na odkaz, který je o něco výše a dostanete se tam, kde vruty prodávají.