Stojí váš sex za to?

Stojí váš sex za to?


Když jsme my muži ještě mladými, nezkušenými a nevybouřenými kluky, nemáme to často se sháněním partnerek na sex vůbec jednoduché. Toužíme mít slečnu a nemyslíme při tom pomalu na nic jiného než na sex, a tím pádem jsme obvykle moc hr, nejdřív jednáme a až pak myslíme a tím pádem dokážeme nejeden protějšek spolehlivě odradit. A i když se nám podaří nějaký ten ženský protějšek na sex najít, nemáme vůbec vyhráno. Protože možnost sexu natolik zamává s našimi hormony, že zpravidla vyvrcholíme příliš brzy. A záhy je tedy po sexu.

U podobných kluků se to dá předpokládat a je to vlastně normální. Nemají zkušenosti, neví, jak své hormony zklidnit, neví, jak si pohlavní styk prodlužovat. Jdou do toho prostě po hlavě a nemůže to dopadnout jinak.

pár při sexu

Ale u zralých mužů už by se to nemělo stávat. Jistě, občas se to podobně vyvine i u těch, kdo mají se sexem své zkušenosti, ojediněle může postihnout předčasná ejakulace kohokoliv z nás mužů, ale nemělo by to rozhodně být pravidlem. A to proto, že se nám kvůli předčasné ejakulaci nepodaří uspokojit naši partnerku a ani pro nás samotné není takový překotný sex dokonalý.

Ale přesto jsou i muži, které předčasná ejakulace trápí. Mají prostě penisy, které se snadno dráždí, což vede k příliš brzkému vyvrcholení. A takové muže pak trápí sex, který by měl sice být krásný, ale kvůli tomuto problému takový není.

pár po sexu

Co jenom by takoví muži dali za to, kdyby vydrželi při pohlavním styku déle, než vyvrcholí! Co jenom by dali za delší a kvalitnější sex!

A vlastně za něj moc dát nemusí. Dapoxetin, přípravek, kterým se dá snížit citlivost penisu a tím zajistit delší výdrž při provozování pohlavního styku, totiž moc nestojí a může si ho tedy pořídit každý. A věřte mi, že pokud užívá muž tento přípravek, dosáhne lepšího sexu. Protože takové milování se pak neskončí tak rychle, jak by jinak zřejmě skončilo.