Krásné šaty z krajky

Krásné šaty z krajky


S partnerem jsem chodila šest let. Abych se přiznala, tak jsem stále čekala, jestli mě můj partner také požádá o ruku. Když uběhlo pět a půl roku, tak jsem byla docela překvapená a zaráželo mě, že mě vůbec nechce požádat o ruku. Zatímco moje kamarádky, které měly partnera třeba dva nebo tři roky, tak už dávno byly požádané o ruku a nebo dokonce také vdané. Já sama jsem si říkala, že bych také chtěla zažít krásnou svatbu a to, že by mě někdo požádal o ruku, že bych také měla potom krásnou pohádkovou svatbu. O krásné bohaté svatbě sním už opravdu hodně dlouho. K takové krásné svatbě ale také potřebuji kvalitní svatební šaty.

Mám ráda svatební šaty, když mají krajku.

Krajkové svatební šaty se mi líbí opravdu nejvíce. Krajku mám ráda, krajku nosím nejenom takhle na šatech klasických a společenských a na spodním prádle, ale také bych chtěla mít krajkové svatební šaty. Zkuste se podívat na webové stránky svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. Tam najdete krásné společenské šaty. Také na tomto webu jsem si pořizovala dvoje společenské šaty, když právě slavila moje kamarádka zásnuby a potom také na svatbu jsem si také koupila krásné šaty, aby mi to tam vždycky slušelo. Ale nyní už se těším, až mě třeba partner požádá o ruku.

Krásná svatební fotografie.

Vůbec nevím, kdy to bude. Kolikrát už někdy přemýšlím, jestli to třeba partner nemyslí takhle divně, že by mě vůbec nechtěl nikdy za manželku, jestli vůbec tento vztah myslí vážně. Řeknu vám, že je to opravdu takové divné a já už začínám mít obavy, že se třeba partner se mnou rozejde. Mnoho lidí mi říká, ať se ho třeba na tohle zeptám. Jenomže když se ho zeptám na svatbu, tak on se určitě lekne a potom mě opustí hned. Já nechci partnera vystrašit, ale zase je pravda, že pokud nebude chtít svatbu a nebude mě chtít mít za manželku, tak bych to rozhodně nesnesla. A s partnerem bych se rozešla. Já totiž toužím po kompletní rodině. Myslím si, že každý člověk by chtěl mít krásnou svatbu. A to hlavně ženy. Například moje druhá sestřenice, tak ta se už nemůže dočkat svatby, jenomže ten její partner svatbu nechce. Jsem zvědavá, jak tohle bude pokračovat dál.