Přepravky s víčkem nebo bez něj.

Přepravky s víčkem nebo bez něj.


V čem je lepší mít plastovou přepravku s víkem nebo bez něho. Takové víčko se hodně přeceňuje a u některých věcí je zcela zbytečné. Například když si vezmete dětský pokoj a použijete plastové přepravky na hračky, tak v takovém případě ho nepotřebujete nebo je zbytečné. Dítě si s hračka mi může chtít hrát a tak si vezme přepravku na koberec a začne vydělávat jednu hračku po druhé, ale jsou i takové děti, která vysypou celou přepravku rovnou na koberec a pak si mezi hračky hledají ty, které chtějí. Například taková vláčkodráha s jednotlivými stanicemi pro vlaky. Součástí stavebnice jsou koleje, které skládáte pomocí jednoduchých zobáčků do sebe.

plastové přepravky s víkem

Můžete tak postavit libovolnou dráhu pro vláčky. Pak můžete mít ve stavebnici stromy, které jsou podél tratě a dopravní značky. Dále můžete v takové stavebnici mít vláčky, které se samy nehýbou, ale i vláčky elektronické, kterým svítí světla a jezdí po postavené dráze úplně samy. Pak už vám chybí jen jednotlivé stanice, budovy, kdy vlak může projíždět městem nebo například důlním městečkem, kde se na vlaky skládá náklad. Možností je mnoho, a děti si se stavebnicí skvěle vyhrají. Nemůžete ji mít jen tak uskladněnou, ale je lepší jí mít někde pohromadě, kdy má k ní dítě přístup, aby si s ní mohl hrát, ale přitom mělo svou přepravku, kde bude uklizená.

plastové přepravky s víkem

V takovém případě vám stačí přepravka bez víka, ale když k ní pořídíte i víko bude tak větší jistota, že se stavebnice nepoztrácí a bude pohromadě. Přepravky s víkem, jsou vhodné hlavně v tom případě, kdy chcete zajistit, aby se dané uskladněné věci z přepravky nevysypaly. Například, když se jedná o něco, co by mohlo lehce vypadnout nebo se rozbít. V takovém případě je dobré mít přepravku zajištěnou. Vybírejte podle toho, na co přepravku budete potřebovat. Jestli se vám bude více hodit s víčkem nebo bez víka.