Pronájem versus vlastnímu

Pronájem versus vlastnímu


Jen těžko lze říci, jak by se například mladá dvojice měla k bytu dopracovat. Nemají na něj ani staří, kteří pracovali dlouhá léta. Takže se vše řeší hypotékou, která byly kdysi pradávno zakázaným slovem. Byly to všechno půjčky a slova hypotéka se komunisté báli. Zavánělo to kapitalistickou cizinou. A to bylo pro ně neúnosné. Dnes je toto slovo zcela běžné a používá se naprosto normálně. Normální už není hypotéku dostat, pokud tedy je o ni zažádáno na nesprávném místě. Což se děje stále a pořád. Občan zajde tam, kde to má blízko a kde se hypotéky poskytují. Zaplatí příslušné poplatky, prokáže se, že má kýžených deset procent nemovitosti, kterou hodlá koupi a už to jede.

znázornění půjčky

Je mu řečeno, jaká potvrzení jsou potřeba. Není jich zrovna málo a prokázat se musí jak příjmy, tak i výdaje. Například druhá půjčka, splátky za telefon, pravidelné platby, prostě vše, co se platí pravidelně. Není dobré cokoli zamlčet už ve vlastním zájmu. Protože by se to později mohlo také brát jako podvod a za to může klidně přijít i pruhovaný kostým. Nuže, zpátky k potvrzením. Základní bude to o příjmu a z toho se pak vychází. Všechno se to počítá a přepočítává a znovu a zase až z toho všeho vyleze to, že máte příjem příliš nízký a hypotéka vám poskytnuta být nemůže.

znak dolaru

Nyní přichází samozřejmě vztek a smutek, ale inzultací toho, kdo vám to sdělil ničeho nedosáhnete. Navíc to není jeho záležitost, on je pouhým prostředníkem. Poradím vám lepší řešení a to takové, na jehož konci budou peníze na vašem účtu. Vyzkoušejte si, co je to americká hypotéka bez dokládání příjmů. Pouhopouhým kliknutím na tento dlouhý odkaz v předešlé větě se přenesete naprosto jinam. Totiž na webové stránky společnosti, která se k celé problematice staví poněkud jinak, a proto má taky naprosto jiné výsledky. Zde se většinou hypotéka poskytne. Skoro vždycky.