Nenechte si zkazit oslavu narozenin ucpaným záchodem

Nenechte si zkazit oslavu narozenin ucpaným záchodem


Když se plánuje oslava narozenin v interiéru, například v zimním období, kdy nemáte možnost trávit ji venku na zahradě nebo někde v pronajatém prostředí zámeckého parku, musíte bezpodmínečně zajistit vhodné zázemí, tedy zejména pohoštění a hygienické záležitosti. Hosté se musí někde umýt a budou-li potřebovat si odskočit na toaletu, ta musí být v provozu.

žáby na toaletě a ve vaně

Jestliže toto zajistíte, zpočátku se bude oslava jevit jako vydařená a bude vám připadat, že se báječně bavíte, a že nic nemůže oslavu pokazit. Jenže nežijeme v dokonalém světě a stačí drobný zádrhel a máme tu problém. Velmi snadno se může stát, že přehršel hostů vám uspíší zanesení odpadního potrubí na toaletě, anebo dokonce kanalizačního systému. Co s tím, když se všichni baví, přece je nepošlete domů v nejlepším? Ne, to opravdu nemusíte. Zavolejte instalatéra nonstop.

moderní koupelna

Instalatérský havarijní servis se postará i bez vaší asistence o čištění odpadů a kanalizací, vy pouze zpřístupníte dotčené prostory a oslava může pokračovat dál. Někteří lidé mohou nabízet instalatérům zákusky a kávu, ale to opravdu není nutné, i když je to spíše jen malá pozornost v rámci recese.

Co byste však měli vědět, je fakt, že havarijní servis je skutečně nonstop, to znamená, že můžete volat v případě jakékoli havarijní situace, například i při úniku plynu nebo vody do zdiva, a instalatéři dorazí přibližně do hodiny na místo. Týká se to i víkendů a nočních hodin, což jsou zejména případy fatálních závad vytápění, kdy v mrazivém počasí přestane fungovat plynový kotel nebo začne téct radiátor. Velmi nebezpečné jsou zejména situace úniků plynu, tehdy se nezdráhejte volat okamžitě, i když se třeba nejedná o váš příbytek.

Vhodné je také poznamenat si telefonní číslo na instalatéry předem, ještě před tím, než se nějaká závada vyskytne, abyste se nemuseli zdržovat vyhledáváním příslušného kontaktu.