Můj úklid

Můj úklid

Když jsem byla malá holka, tak mě opravdu bavilo uklízení. Nemyslete to zle, že mě třeba k tomu rodiče nutili anebo že mi stále dokola opakovali, že bych musela uklízet. Tohle tedy ne. Opravdu mě uklízení dost hodně bavilo a brala jsem to možná také jako hru. Proto jsem také jako jedno z mála děti měla vždycky opravdu perfektně uklizený pokojíček. Také mě bavilo uklízet třeba například kuchyň anebo obývák, kde jsem se také u toho bavila. Kolikrát mi moje maminka říkala, ať si jdu raději hrát, než abych uklízela. Že prý co potom budu mít za dětství. Jenomže mě to vůbec nevadilo.

Uklízet mě baví.

A tato záliba v uklízení mi vydržela opravdu hodně dlouho, protože jsem si také časem otevřela služby, které nabízejí úklid. A tato úklidová firma z Prahy mě těšila. Také mě velice zaujalo, že u nás ve vedlejším městě byla také úklidová firma v Praze. Abych pravdu řekla, tak ta úklidová firma v Praze se mi také opravdu moc líbila a působila na mě profesionálně. Byla opravdu skvělá. Také jsem si na ni dívala na internetu, kde mají opravdu hodně informací, jak jejich úklidové firmy pracují. A když jsem se tam šla podívat, byla jsem hodně překvapená. Tato pražská úklidová firma byla opravdu speciálně udělaná a také opravdu hodně profesionálně, přesně jak má být.

Úklid je kvalitní.

A když jsem potom tohle řekla svému příteli, že mám opravdu velkého konkurenta, tak se jenom usmál. Protože přítel mi totiž řekl, že přece je opravdu hodně lidí, kteří si objednávají úklidové služby, takže se prý domnívá, že si nebudeme navzájem brát zákazníky. A ona to byla pravda. Já stále provozuji svoji úklidovou firmu a úklidová firma v Praze má také své zákazníky. Myslím si, že takhle to je správné, když jsou dvě firmy a vůbec si neberu navzájem své klienty. To by potom bylo opravdu moc neprofesionální. Já jsem vždy za to, že firmy mají tak spolu komunikovat působit profesionálně.