Jak si představit nejoriginálnější svatební oznámení

Jak si představit nejoriginálnější svatební oznámení

V originalitě svatebních oznámení spočívá moment překvapení, kterým chceme upoutat pozornost každého, koho na svatební obřad zveme. Mít nejoriginálnější svatební oznámení v podstatě touží každý z nás, ale jak to zařídit, aby skutečně přineslo své ovoce, aby oslovilo a aby bylo zapamatovatelné na dlouhá léta?

dívky na svatbě

Setrvejte u toho, co máte rádi – nejlépe se originální nápady vytváří tam, kde to dobře znáte. Musíte zkrátka z něčeho čerpat, a jestliže se budete orientovat na Internet, kde je zobrazeno desetitisíce různých řešení, utopíte se v tom jako moucha ve sklenici vody. Máte rádi koně a žijete pro ně? Seznámili jste se v jezdeckém oddílu? Pak vytvářejte oznámení s touto tematikou a s těmito motivy. Anebo jste zarputilí vodáci a plavba po řekách je pro vás životním krédem? Pak je téma vašeho oznámení celkem jasné, ne?

svatba v přírodě

Oznamujte netradiční událost – chcete-li být originální i v samotném obsahu sdělení svatebního oznámení, pak musíte jít více do hloubky a uspořádat svatbu nikoli na radnici či v kostele, ale někde úplně jinde. Jestliže se vám podaří oslovit matričního (oddávajícího) úředníka, který přistoupí na váš návrh, pak vás oddá se dvěma svědky, a i třeba s celou kolonou přihlížejících na hladině Berounky na šestimístné pramici s kormidelníkem. A vězte, že takové svatební oznámení bude tak originální, že si jej zapamatují s velkou pravděpodobností všichni zúčastnění.

Půlnoční svatba – oddávající úředníci svolí mnohdy i k dosti bizarním přáním snoubenců. Záleží hlavně na tom, zda mají smysl pro humor, ostatně svatby jsou natolik šťastnou událostí, že není důvod je pokazit. Není to sice příliš obvyklé, ale když se mohla Jennifer Lopez vdávat o půlnoci, tak proč byste to nemohli uskutečnit i vy? Půlnoční obřady mají jednu podstatnou výhodu – všude kolem vás je božský klid, lepší energie a lidé bývají v tuto hodinu klidnější a vyrovnanější. Půlnoční svatba bude určitě zajímavějším zážitkem, než příchod Nového roku ze silvestrovského půlnočního přípitku.