Fotograf nemovitostí

Fotograf nemovitostí


Spousta fotografů se nemusí zabývat rodinnými portréty a svatebními dny. Mohou svůj fotografický talent směřovat například na jiné věci. Už jste slyšeli o fotografech, kteří se živý fotografováním interiérů a pořizování videi. Už vás určitě napadlo, kde se mohu tito fotografové uchytit. Jedná se o fotografy, kteří poskytují své služby například realitním kancelářím. Zhotovují krásné moderní fotografie interiérů. Domy, byty a pozemky, které mají být prodány, musí se objevit na realitních stránkách a bez kvalitních fotografií, videa a natáčení dronem to nejde. Je přece skvělé, když můžete vidět video celé obce nebo města, kde se prodejní dům nachází a co je v jeho blízkém okolí.

Fotografie, video a natáčení dronem

Dron vám proletí nad obcí až k danému domu a přistane na zahradě. Takové video musí okouzlit vážně každého, a když vás pak sympatický mladý muž provede samotnou nemovitostí a popíše vám kde se, co nachází a jaké je vybavení, které v domě zůstává, je to super. Máte udělanou předběžnou prohlídku a už víte na co se zeptat, co nebylo ve videu řečeno a co vás zajímá. Když je ještě inzerát doplněný fotografiemi zajistí vám tak celkový vzhled i prostor prodávaného majetku. Tato práce fotografa nemusí být vůbec špatná. Jezdíte z místa na místo a fotíte prostory, které se budou nabízet k prodeji.

Fotografie, video a natáčení dronem

Jste vlastně jeden z prvních lidí, kteří prodávaný majetek vidí. Můžete si tak udělat krásný přehled o nemovitostech. Když pak budete něco hledat, máte výhodu první prohlídky. Jak se vám jeví práce toho typu fotografování? Není to na vás příliš nudné nebo nezajímavé. Rozhodně ne. Ačkoli na svatbách si užijete asi více zábavy, tady vás u práce nikdo neruší a nepohybuje se vám před objektivem. Vy tak můžete pracovat v klidu a víte, že vám nic neuteče. Žádný vzácný okamžik, který by měl být vyfocený. Maximálně západ slunce nad nemovitostí.