Elektrické cigarety

Elektrické cigarety


Kouříte? A kouříte klasické cigarety anebo elektrické či umělé cigarety? Já si vzpomínám, že když mi bylo šestnáct let, tak bohužel, jak jsem začala kouřit, i když mi cigarety vůbec nechutnaly a při každém zapálení cigarety jsem se skoro dusila. Ale nejhorší na tom bylo, že všichni z party a z okolí kouřili a já jsem samozřejmě nechtěla být v partě a mezi přáteli jediná, která nekouří, tak jsem jednoduše bohužel začala kouřit také. Ani nevíte, jak jsem si to potom asi v osmnácti anebo v devatenácti letech moc vyčítala. Nechtěla jsem vůbec kouřit, ale nechtěla jsem zase být outsider v partě. A potom, když mi bylo asi dvacet šest let, tak jsem přešla na elektronické cigarety.

Elektronické cigarety jsou praktické.

Musím uznat, že to už jsou opravdu lepší, a hlavně zdravější alternativou než klasické tabákové cigarety. Vyzkoušela jsem také uwell calibrum. Uwell calibrum je pro mě opravdu perfektní věc, když je nevyzkoušíte, tak vůbec nepochopíte a nezjistíte, co to vlastně vůbec je. Nebo se také koukněte na webové stránky e-cigo.cz, kde se dozvíte více informací, co je to uwell caliburn. A věděli jste, že když si objednáte nějaké elektrické cigarety, že vůbec skoro nepáchnou, vydávají takový slabý kouř, který ale nejde vůbec cítit?

Zkoušeli jste přestat kouřit?

Takže vám potom nebudou páchnout vlasy anebo ruce anebo oblečení. Tohle mě vždycky moc vadilo. Když jsem třeba byla někde na nějaké diskotéce, kde se kouřili klasické cigarety, tak potom mě druhý den úplně smrděly vlasy, kouřem a také oblečení. Vždycky jsem se musela třeba ještě po diskotéce raději vykoupat, protože ráno to potom bylo opravdu hrozné a nedal se ten zápach snést. A také existují elektrické cigarety, které mají různou příchuť a vůni. Můžete mít elektrické cigarety jak třeba jahodové nebo třešňové a vanilkové anebo také s příchutí silnějšího tabáku. Taky se elektrické cigarety prodávají opravdu v různém designu anebo velikosti a také v různém provedení, a hlavně cenové relaci.